1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит без офіційного працевлаштування

Фінансові проблеми рано чи пізно трапляються у кожного, в наш час дуже складно уникнути їх, і іноді навіть самі забезпечені люди потрапляють у скрутну ситуацію. До того ж, сьогодні дуже поширена тенденція коли люди відмовляються від офіційного працевлаштування. Причин для цього може бути багато - фірми пропонують нормальну зарплату, але не легальне оформлення, все більша кількість людей починає працювати на себе, але не відразу збирає весь пакет документів і оформляє підприємництво. В результаті, немає якоїсь стабільності, коли точно знаєш, що в певний день місяця тобі на рахунок надійдуть гроші. І саме в таких ситуаціях відбуваються форс-мажори - підводить здоров'я, ламається техніка, або ж в магазинах анонсують дуже вигідні акції на давно необхідну вам річ. Мало того, що грошей не вистачає, так ще і взяти кредит без офіційного працевлаштування в Києві досить складно. Проте, це реально.

Де оформити позику?

Як тільки виникає необхідність в грошах, першими на думку спадають друзі і родичі. На них завжди можна покластися, до того ж вони рідко просять розписку або відсотки. Тільки ось в умовах фінансової кризи, немає ніяких гарантій, що ваші близькі теж не потребують грошей. Та й зазвичай, коли заходить мова про кредит, мова йде про трохи більшу суму, ніж прийнято позичати у сусіда або друга.

Наступний етап - дізнатися пропозиції банківських установ. Іноді вони можуть бути досить привабливими, адже банки конкурують один з одним за клієнтів, а видавати кредити їм дуже вигідно. Тільки ось вони хочуть убезпечити себе від ризиків, а тому видають позики тільки офіційно працевлаштованим, причому протягом певного часу. Також велике значення має наявність прописки, стабільний дохід, який підтверджує вашу платоспроможність, готовність родичів або колег поручитися за вас, і багато інших чинників. У всіх банках вони можуть відрізнятися, але ось вимоги до наявності стабільної офіційної роботи є завжди.

Який же буде вихід з цієї ситуації? Кредит без офіційного працевлаштування або кредит без прописки можна отримати в мікрофінансової організації (МФО).

Кредит без офіційного працевлаштування. Вимоги. Мета нашої компанії - запропонувати кожному українцеві можливість отримати потрібну суму у важкій ситуації. Саме тому ми знизили вимоги до клієнтів до мінімуму. Для подачі заявки вам потрібно бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт, Інн та моб. телефон. Кредитна історія також не впливає на наше рішення, тому заповнюйте заявку і забирайте свої гроші вже зараз!

Як вибрати МФО?

Мікрофінансові організації - по суті ті ж фінансові установи, тільки спеціалізуються виключно на видачу кредитів. Йдеться про невеликі суми, зазвичай вони не перевищують 10 тисяч гривень. Це ідеальний варіант, коли не вистачає грошей до зарплати, а в серйозні борги залазити не хочеться.

Вибираючи МФО, зверніть увагу на відгуки, наявність дозвільних документів на ведення діяльності. Це дуже важливо, щоб не зіткнутися з шахраями. Також велике значення має прозорість умов співпраці. Ви повинні розуміти, яка сума підлягає поверненню і коли, і не боятися, що умови зміняться.

Кредит неофіційно працюють за вигідною відсотковою ставкою і з комфортними умовами пропонує компанія Quickmoney. Співпрацюючи з нами, ваше фінансове становище буде завжди стабільним, адже у вас буде на кого покластися!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 4 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101