Кредит без офіційного працевлаштування

Фінансові проблеми рано чи пізно трапляються у кожного, в наш час дуже складно уникнути їх, і іноді навіть самі забезпечені люди потрапляють у скрутну ситуацію. До того ж, сьогодні дуже поширена тенденція коли люди відмовляються від офіційного працевлаштування. Причин для цього може бути багато - фірми пропонують нормальну зарплату, але не легальне оформлення, все більша кількість людей починає працювати на себе, але не відразу збирає весь пакет документів і оформляє підприємництво. В результаті, немає якоїсь стабільності, коли точно знаєш, що в певний день місяця тобі на рахунок надійдуть гроші. І саме в таких ситуаціях відбуваються форс-мажори - підводить здоров'я, ламається техніка, або ж в магазинах анонсують дуже вигідні акції на давно необхідну вам річ. Мало того, що грошей не вистачає, так ще і взяти кредит без офіційного працевлаштування в Києві досить складно. Проте, це реально.

Де оформити позику?

Як тільки виникає необхідність в грошах, першими на думку спадають друзі і родичі. На них завжди можна покластися, до того ж вони рідко просять розписку або відсотки. Тільки ось в умовах фінансової кризи, немає ніяких гарантій, що ваші близькі теж не потребують грошей. Та й зазвичай, коли заходить мова про кредит, мова йде про трохи більшу суму, ніж прийнято позичати у сусіда або друга.

Наступний етап - дізнатися пропозиції банківських установ. Іноді вони можуть бути досить привабливими, адже банки конкурують один з одним за клієнтів, а видавати кредити їм дуже вигідно. Тільки ось вони хочуть убезпечити себе від ризиків, а тому видають позики тільки офіційно працевлаштованим, причому протягом певного часу. Також велике значення має наявність прописки, стабільний дохід, який підтверджує вашу платоспроможність, готовність родичів або колег поручитися за вас, і багато інших чинників. У всіх банках вони можуть відрізнятися, але ось вимоги до наявності стабільної офіційної роботи є завжди.

Який же буде вихід з цієї ситуації? Кредит без офіційного працевлаштування або кредит без прописки можна отримати в мікрофінансової організації (МФО).

Як вибрати МФО?

Мікрофінансові організації - по суті ті ж фінансові установи, тільки спеціалізуються виключно на видачу кредитів. Йдеться про невеликі суми, зазвичай вони не перевищують 10 тисяч гривень. Це ідеальний варіант, коли не вистачає грошей до зарплати, а в серйозні борги залазити не хочеться.

Вибираючи МФО, зверніть увагу на відгуки, наявність дозвільних документів на ведення діяльності. Це дуже важливо, щоб не зіткнутися з шахраями. Також велике значення має прозорість умов співпраці. Ви повинні розуміти, яка сума підлягає поверненню і коли, і не боятися, що умови зміняться.

Кредит неофіційно працюють за вигідною відсотковою ставкою і з комфортними умовами пропонує компанія Quickmoney. Співпрацюючи з нами, ваше фінансове становище буде завжди стабільним, адже у вас буде на кого покластися!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 4 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101