Кредит готівкою без довідки про доходи

Економічна ситуація в Україні в останні роки є такою, що кожен з нас відчув на собі фінансову нестабільність. Для того, щоб це виправити, багато хто знаходить підробіток або роботу без офіційного працевлаштування. Але навіть це не захищає від форс-мажорів, коли потрібно терміново оформити споживчий кредит. Приводи можуть бути різними - затримка зарплати, зламався холодильник, слабке здоров’я. Позика на короткий термін в такій ситуації дуже виручить, тільки ось мало який банк готовий видати кредит без довідки про доходи. 

Однак це не привід впадати у відчай, адже останнім часом все більшої популярності набувають мікрофінансові організації, де можна взяти позику без довідок на короткий час. Головне, відповідально підійти до вибору компанії, адже багато хто з них пропонує дуже невигідні умови, розраховуючи, що клієнту гроші потрібні швидко і інших варіантів, крім як взяти кредит в МФО у нього немає.

Кредити онлайн без довідки про доходи з низькою процентною ставкою і мінімумом бюрократії пропонує компанія Quickmoney.

Процедура оформлення

Сучасні технології дозволяють робити багато речей не виходячи з дому. Тепер це відноситься і до фінансових питань. Quickmoney пропонує кредит онлайн без довідки про доходи за лічені хвилини!
Оформити заявку на позику можна на нашому сайті, вказавши необхідну суму і заповнивши невелику анкету.

Quickmoney видає кредити з 18 років без довідок і поручителів, головне, щоб у вас була особиста карта будь-якого українського банку. Співпрацюючи з нами, ви уникаєте збору документів, незручних пояснень з родичами або друзями, черг і нервів перед прийняттям рішення.

Сума та строки

При оформленні заявки на сайті Quickmoney, ви можете вказати бажану суму кредиту. Вона може бути як зовсім невеликою, 100-500 грн., так і складати кілька тисяч (до 10000 грн.).
Мінімальний термін, на який можна взяти кредит без довідки в нашій компанії - 65 днів. Максимальний - відкритий до обговорення, ми завжди готові йти назустріч клієнтам, які справно виконують свої зобов'язання.

Способи повернення

Повернути позику можна так само легко, як і отримати. Ми пропонуємо кілька способів на вибір:

  • в особистому кабінеті з банківської карти;
  • через термінал самообслуговування;
  • за допомогою банківського переказу. 

В ідеалі, всю процедуру - оформлення, контролю та повернення кредиту можна здійснити онлайн, не виходячи з дому!

Чому варто довіряти Quickmoney?

Quickmoney - відносно новий сервіс, який вже встиг набути популярності серед клієнтів завдяки вигідним умовам, комфортній співпраці і надійній репутації. Відгуки про нас підтверджують заявлені гарантії!

Співпрацюючи з Quickmoney, ви завжди будете в курсі своєї фінансової ситуації. Ніяких комісій, прихованих платежів, несподіваного збільшення процентної ставки та інших, невигідних для клієнта схем. Ми прагнемо стати тим надійним партнером, до якого завжди можна звернутися в складній ситуації.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 4.5 / 5
від 2 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101