1-й кредит
1000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
7000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Який кредит взяти з гарною чи поганою КІ?

Порядок оформлення кредитів у всіх банків однаковий, а ось умови, вимоги, програми різні. У зв'язку з цим, якщо виникла необхідність в позикових коштах, краще вибирати ретельно. Але залежить і від обставин. Коли гроші потрібні терміново або у людини зіпсована фінансова репутація, він не задається питанням, який кредит вигідніше. У таких випадках шукають місця, де схвалять позику швидко і без довідок. Сьогодні існує безліч установ, де можна отримати в борг на різних умовах. Ми розповімо, який кредит взяти в тому чи іншому випадку, і куди звернутися, щоб шанси були максимальні.

Класифікація кредитів за економічними ознаками

У банківській справі поділ кредитних продуктів проводиться за багатьма параметрами. Ми розглянемо основні види, актуальні для фізичних і приватних осіб.

Класифікація кредитів:

 1. За терміном погашення: короткострокові (від 1 до 24 місяців), середньострокові (від 1 до 3 років), довгострокові (від 5-7 років).
 2. За характером виплати: одноразові або в розстрочку. Під перший варіант підходять позики в МФО.
 3. Залежно від забезпечення: під заставу, під поручительство, незабезпечені.
 4. За призначенням: цільові або споживчі на будь-які потреби.
 5. За формою надання: готівкою або безготівковими коштами.
 6. За умовами оформлення: стандартні і експрес-програми.

Від виду кредитування залежать вимоги до позичальників, умови надання, особливості оформлення.

Який кредит краще взяти з хорошою КІ?

Банки відомі строгими вимогами до позичальників. Основний параметр оцінки - платоспроможність. Якщо у людини позитивна кредитна історія, є офіційна робота і немає поточних боргів, в будь-якому місці йому схвалять запит. Тільки сума буде залежати від рівня доходів і залишається на розсуд банку.

З хорошою КІ можна претендувати на кращі умови за всіма програмами:

 • споживчим;
 • іпотечним;
 • автомобільним;
 • цільовим;
 • картковим.

Також, якщо потрібна термінова фінансова підтримка, МФО схвалять такого позичальника максимально можливу суму, передбачену внутрішньою політикою компанії.

Який кредит краще оформити при наявності інших боргів?

Банківські співробітники проводять розрахунок за стандартними показниками: сума щомісячних платежів за всіма фінансовими зобов'язаннями не повинна перевищувати 40% від загального доходів людини.

При гарній КІ і непогашених кредитах в інших місцях є шанси отримати гроші за такими програмами:

 • споживчим, цільовим, автомобільним - якщо є офіційна робота;
 • експрес-швидким і цільовим - коли працевлаштування неофіційне.

В останньому випадку договір оформляють за двома документами, тому довідки про доходи не будуть потрібні. Шанси отримати схвалення підвищуються при наданні застави або поручителів.

Який кредит можна взяти з поганою КІ?

Якщо в минулому були серйозні прострочення терміном більш 2-х місяців, судові розгляди, то кредитна історія вважається зіпсованою. В такому випадку жоден банк не видасть гроші в борг. Залишається варіант звернутися в мікрофінансові організації. Тут схвалюють заявки різним категоріям позичальників, в тому числі безробітним, навантаженим іншими боргами, з поганою КІ.

При негативній історії банк може схвалити кредитну карту. Але для цього потрібно дотримуватись таких умов:

 • минулі борги погашені 2 роки тому і більш;
 • в даний час є висока «біла» зарплата, є майно;
 • по банківській карті простежується активний рух великих сум фінансових коштів.

В такому випадку, установа, у якого ви обслуговуєтеся, може запропонувати кредитку, незважаючи на минуле.

Особливості кредитування за різними програмами

Схвалення в банку в різні часові періоди залежить від багатьох факторів ― починаючи індивідуальними обставинами потенційного позичальника і закінчуючи економічною обстановкою в країні. Тому з точністю 100% ніхто не може сказати, отримаєте ви позитивне або негативне рішення. Винятком є ​​поєднання ідеальної КІ, високого офіційного доходу і відсутності інших кредитів ― у банку просто немає підстав для відмови.

Нижче розглянемо особливості умов, термінів оформлення та вимог за різними кредитними продуктами:

 1. Споживчі позики передбачають отримання коштів для вільного користування. Одержувач може ними розпоряджатися на свій розсуд. Процентні ставки варіюють в межах 14-18% річних. Максимальні терміни ― до 5 або 7 років. Тут найсуворіші вимоги, високий рівень перевірок, тому на розгляд йде до 5-7 робочих днів. Видати можуть як невеликі, так і великі суми.
 2. Цільові позики направляються продавцеві на погашення вартості товару або послуг. На руки клієнту гроші не видаються. Їх зазвичай оформляють для покупки туристичної путівки за кордон, побутової техніки, меблів, електроніки, для оплати лечень, послуг медичних клінік або салонів краси. Якщо цільової позику пропонується на території продавця, шанси на схвалення високі, так як тут переслідуються інтереси всіх сторін-партнерів. Розгляд триває до декількох годин максимум. Перед тим, як брати цільовий кредит, бажано підготувати документи, що підтверджують доходи. Так шансів на схвалення буде більше.
 3. Експрес-позики характеризуються високими процентними ставками. Їх простіше оформити в тому випадку, коли потрібна готівка, а довідок з роботи надати немає можливості. На розгляд відводиться, в середньому, 1-2 дня. Гроші видають терміном до 1, 2, 3 років, не більше.
 4. Кредитні картки можна використовувати в разі потреби. Вони часто видаються банками в якості персональної пропозиції, якщо у клієнта хороша репутація і простежується рух фінансів за рахунками. Процентні ставки варіюють в межах 24-36%, але вони нараховуються тільки на позичені гроші. Якщо кошти не витрачаються, відсотки платити не потрібно. У багатьох організацій є пільговий період від 60 до 120 днів - якщо повертати гроші в зазначений час, ними можна користуватися безкоштовно.
 5. Позики в МФО можна взяти в терміновому порядку і без перевірок. Гроші дають будь-яким категоріям населення ― від безробітних до боржників. Відсотки за користування коштами нараховуються щодня і складають приблизно 2% в середньому, загальний діапазон варіює від 1 до 3% в різних організаціях. Розглядають і виносять рішення за 15 хвилин. При першому зверненні буде потрібно трохи більше часу на перевірку вашої особистості.

Який кредит взяти в складній ситуації?

Якщо у людини багато боргів на поточний момент, сильно зіпсована кредитна історія, не найкраще фінансове становище, в банку йому відмовлю зі 100% вірогідністю. Навіть не всі МФО схвалять заявку на позику, але такі знайдуться при правильному пошуку. Існують організації, готові працювати з проблемними клієнтами. У нашому сервісі «QUICKMONEY» ви отримаєте вигідну пропозицію, навіть якщо вас цікавить «видача кредиту з поганою кредитною історією».

Умови тут можливо будуть найменш вигідними, але є можливість поліпшити КІ, наростити кредитний рейтинг і підвищити ліміти в майбутньому.

Скільки схвалять проблемному клієнтові:

 • до 700-1000 грн при першому зверненні;
 • займ дадуть на термін до 15-20 днів;
 • процентна ставка в окремих випадках може досягати 3% в день, в основному, вона складе від 2%.

Єдиний фактор, який буде істотним приводом для відмови - наявність поточних прострочень. МФО не дадуть гроші тому, хто не може в даний час погасити наявні борги. Таким чином, який кредит краще взяти, залежить від обставин. За сприятливої ​​картині можна претендувати на вигідні програми, але навіть в гірших ситуаціях заявки розглядаються в МФО.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101