1-й кредит
1000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
7000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Як в Україні взяти онлайн кредит в декреті?

Матусям у декретній відпустці при зверненні до банківських установ найчастіше відмовляють навіть при хорошій КІ. Основна причина у відсутністі в жінки доходів, щоб вносити щомісячні платежі. Якщо виникла термінова необхідність в грошах або планується велика покупка, краще розглянути альтернативні варіанти. Ми розповімо, де взяти кредит мамі в декреті і що для цього потрібно.

Як підготуватися заздалегідь?

Уже під час вагітності жінки багато сімей починають планувати покупки і купувати необхідні малюкові речі. Добре б відкладати кошти і на термінові потреби, незаплановані витрати, але не у всіх є така можливість. Кредит в декреті буде легше отримати, якщо заздалегідь потурбуватися цим питанням.

Кредитна картка в банку

У великих фінансових установах отримати гроші в борг можна буде тільки під забезпечення, і то не факт. Якщо немає ніяких джерел доходу ― в заявці відмовлять зі 100% вірогідністю. Але можна заздалегідь оформити кредитну картку, тоді гроші на термінові чи непередбачені витрати завжди будуть під рукою.

Для цього потрібно продумати стратегію ще в той час, як ви працюєте і отримуєте зарплату:

 1. Постарайтеся закрити поточні кредити, щоб боргове навантаження було мінімальним.
 2. Користуйтеся безготівковими розрахунками по дебетовій картці того банку, куди плануєте звернутися. Добре, якщо ви на неї отримуєте зарплату.
 3. Відкрийте хоча б невеликий депозитний рахунок по можливості.
 4. Погасіть борг по поточній кредитній картці, якщо вона є. Через деякий час банк буде вам пропонувати підвищений ліміт.

Зазвичай, кредитні картки пропонують самі установи, якщо бачать хороший рух фінансів по ваших рахунках. Тому можна скористатися деякими хитрощами:
пропонуйте близьким і друзям оплатити великі покупки в інтернеті або в магазинах через вашу карту, попередньо поклавши туди їхні гроші;
займайте кошти і вносите їх на свій рахунок, робіть безготівкові розрахунки, потім зі свого бюджету повертайте через кілька днів.
Ваше завдання ― штучно створити рух значних сум по картці, щоб через 3-6 місяців отримати від банку персональну пропозицію оформити кредитну карту, якщо навіть ви в декреті.

Підвищення рейтингу в МФО

У мікрофінансових організацій є особливість ― з кожною вчасно закритою позикою вони збільшують кредитний ліміт. Якщо ви заздалегідь продумає це питання, до періоду перебування в декретній відпустці, у вас буде запасний варіант, де взяти гроші в потрібний момент.
Для цього почніть оформляти позики, поки ви ще працюєте. Отримати перше схвалення буде просто. Ви можете навіть не користуватися коштами, а повертати їх же, але вже з відсотками. При невеликих сумах і коротких термінах переплата буде незначною, однак потім ви зможете претендувати на суми до 20000 гривень і отримати кредит в декреті як благонадійний клієнт. Повторних перевірок ніхто не проводить. Ваше завдання ― періодично оформляти позики і вчасно повертати борг. Для таких цілей можна пошукати МФО, де пропонують найбільш вигідні умови та акції. Скористайтеся нашим сервісом з підбору мікропозик «QUICKMONEY», тут представлено понад 20 перевірених підприємств.

Як оформити онлайн кредит в декреті?

Банки не займаються наданням позикових коштів в дистанційному режимі, тому мова піде про МФО. Це найбезпечніший варіант отримання термінових грошей, якщо у родичів зайняти не вдається. Залежно від ситуації, суми до отримання та умови будуть різними, розберемо кожну окремо.

Загальні вимоги

До всіх потенційних клієнтів пред'являються такі обов'язкові умови:

 • вік не менше 18 років;
 • громадянство України;
 • наявність постійної прописки.

Формально потрібен ще стабільний дохід, проте заявлену суму ніхто не перевіряє. Інше все можна вирішити. У МФО можна взяти кредит жінці в декреті, студенту, який отримує освіту, непрацюючому пенсіонеру, тимчасово безробітному, боржнику з відкритими судовими розглядами і т. Д.

Яку суму схвалять мамам в декреті з хорошою КІ?

Як було сказано вище, підтвердження джерел доходів в МФО не вимагають. Але не варто приховувати свій статус і надавати неправдиву інформацію. Це може негативно вплинути на рішення співробітників служби безпеки. Вкажіть в анкеті, що в даний момент ви не працюєте, але в графі про доходи пропишіть середню суму. Це можуть бути підробки, зарплата чоловіка, допомоги на дитину - з'ясовувати нічого не стануть.
За сприятливої ​​фінансової картині, якщо КІ позитивна, а інших кредитів немає, або вони невеликі, вас розглянуть, як благонадійного клієнта.

Умови будуть наступними:

 • сума - в середньому, 4000-6000 гривень навіть при першому зверненні (бо немає роботи);
 • термін кредитування - до 30 днів з можливістю пролонгації;
 • процентні ставки звичайні або акції, наприклад, можуть запропонувати 0% на перший займ.

При наступному зверненні кредитний ліміт вам із задоволенням підвищать, якщо ви закриєте позику в строк.

Яку суму схвалять мамам в декреті з поганою КІ?

В даному випадку клієнта розглядатимуть як не надто платоспроможного і ненадійного з двох причин: прострочення в минулому і відсутність достовірних джерел доходу на поточний момент. Але шанси на схвалення є, особливо, якщо відсутні поточні боргові зобов'язання.

Зразкові умови по статистиці для таких клієнтів виглядають наступними:

 • сума для першої позики - від 700 до 1000 грн;
 • терміни кредитування коротше, ніж зазвичай - 15-25 днів;
 • процентні ставки - від 2% в день;
 • пільг, знижок і акцій не передбачено.

Однак, якщо зумієте отримати перший займ, далі залишається тільки сумлінно виконати умови договору - погасити борг без прострочення. Надалі оформити кредит в декреті буде простіше, так як у вас вже почав формуватися позитивний рейтинг. Ліміт з кожним разом буде збільшуватися і може дійти до 20000 грн протягом року.

Скільки може отримати мама в декреті з поганою КІ і боргами?

Це більш складна ситуація, але і тут знайдеться вихід. Є компанії, готові працювати навіть з дуже проблемними клієнтами. Початковий ліміт буде 500-700 гривень, гроші дадуть на 2-3 тижні. Головне, не здаватися, якщо навіть в декількох місцях відмовили, і пробувати подавати заявки в різні МФО. У них відрізняються як алгоритми перевірки, критерії оцінки клієнта, так і внутрішня політика. Підвищити шанси допоможуть номери телефонів родичів і роботодавця, надання документів про наявність майна. Знайти організацію, яка видасть онлайн кредит мамі в декреті навіть у складній ситуації, можна на нашому сайті-зібранні МФО «КВІКМАНІ».

Інструкція, як отримати позику в МФО

Коли клієнтові зручно, можна відвідати відділення і взяти гроші готівкою. Але навряд чи це підходить мамі в декреті, тому розберемо, як створити заявку і отримати переклад на карту.

Алгоритм дій буде наступним:

 1. Знайдіть відповідну компанію в сервісі «QUICKMONEY». Це сучасна вітрина кредитів, де зручно порівняти умови в різних місцях.
 2. Перейдіть по посиланню на сайт обраної МФО.
 3. Вкажіть номер телефону і почніть реєстрацію. Інтерфейс скрізь різний, але система дасть зрозумілі підказки.
 4. Заповніть анкету, вказавши достовірні дані. Дочекайтеся перевірки вашої особистості. Це займе 20 хвилин.
 5. Далі відправте заявку з бажаної сумою до отримання і термінами кредитування. Які розміри позик передбачені для мам в декреті в різній ситуації, ми описали вище.
 6. У разі схвалення залишається підписати онлайн-договір. Для цього отриманий на номер телефону Код безпеки на сайті. Потім гроші миттєво прийдуть на рахунок.

Оформити онлайн кредит в декреті можна і через мобільний телефон з доступом в інтернет, якщо немає ПК.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101