1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Гроші під розписку

Ситуація, коли терміново потрібні кошти може виникнути в кожного. Зовсім недавно, 23 роки тому, роздобути в борг в Україні можна було тільки під відсотки у приватної особи. Тепер у кожного повнолітнього жителя Києва, Одеси або маленького пгт є можливість одержати онлайн кредит на карту в Україні. Це призвело до того, що гроші під розписку беруть усе рідше, та й за умовами цей архаїчний метод помітно уступає.

Переваги сучасних фінансових продуктів 

Ті, кому доводилося позичати по оголошенню від приватної особи, відзиваються про цей не схвально. Позичальник міг зажадати заставу, запросити в сумнівну нотаріальну контору, процедура могла зайняти більше доби. На противагу цьому дуже легко поставити переваги співробітництва із Квікмані: 

  • Немає необхідності в заставі, поручителях або підтвердженні своїх доходів;
  • Для оформлення потрібно тільки паспорт, ІПН і картка, куди вам перелічать гроші;
  • Гарантовано чесні умови співробітництва без схованих відсотків;
  • По суті, це реальний кредит готівкою, який можна оформити не виходячи з дому. Все що потрібно – це Інтернет і телефон;
  • Ви отримуєте той же кредити під розписку, тільки по юридично коректному договору протягом напівгодини.

Щодня цим способом користуються десятки клієнтів протягом довгих місяців.

Чи можуть Квикмани просити передоплату? 

Це взагалі не відповідає самій механіці позик. Якщо в якомусь із сервісів або в приватного позичальника вимагають спочатку внести деяку суму, варто насторожитися – такий хід вважається ознакою шахрайської схеми. У Квікмані від вас не потрібно нічого, крім посвідчення особи й діючої карти з мінімальним балансом. При цьому навіть невелика сума, яка блокується для підтвердження карти, знову стає доступною після завершення процедури. 

Мікропозика дуже схожа на позику під розписку, тільки тепер у якості угоди вас і позичальника підписується кредитний договір. Там буде указана сума, термін і умови погашення. При цьому від вас не потрібно ніяких додаткових платежів до одержання коштів на карту.

Як оформити заявку на одержання фінансів? 

Перше, що потрібно зробити, це перейти на сайт компанії. Там можна відразу вказати суму, яка вам необхідна ( зверніть увагу, що при першому зверненні вам видадуть від 50 до 3000 грн.). Після цього досить натиснуте кнопку «одержати». 

Ви перейдете на сторінку реєстрації (при повторному зверненні процедура буде в рази швидше). У реєстраційну форму внесіть свої паспортні дані і номер платника податків. Після цього залишається підтвердити документи, карту, і можна чекати перекладу.

Якщо ви берете гроші під розписку, процедура може затягнутися, можуть виникнути додаткові умови. У банках теж не самий комфортний механізм, який займає до трьох днів на оформлення й одержання коштів. Зрозуміло, це неприйнятно, якщо ситуація не терпить зволікань.

Скільки можна отримати і на який термін? Ми однаково добре ставимося до всіх наших клієнтів і намагаємося видати гроші кожному. Навіть новий користувач може позичити у нас до 3000 тис. Гривень, а при повторному зверненні ця сума зростає до 10 000 гривень. Точно також як і суму, термін кредитування ви теж вибираєте самостійно. Гроші можна взяти на 3 місяці і більше.

Чи можна брати більше однієї позички в Qmoney? 

Одночасно кілька позик ви брати не можете, але є можливість виплатити перший і відразу ж взяти другий. Іноді це спонукує клієнтів звернутися організаціям, які видають гроші в борг під розписку. До них ставляться не тільки індивідуальні лихварі, але й добровільні кредитні об'єднання. Але вони уступають Квікмані по багатьом параметрам: 

  • Розписка – юридично сумнівний документ, особливо без належного засвідчення. Компанія Qmoney оформляє зі своїми клієнтами повноцінний договір, у якому чітко прописані дрібні деталі угоди;
  • Відсоткові ставки й прозора система. Ви відразу знаєте, яку суму вам доведеться повертати. Це дозволяє тверезо оцінити свої можливості й прийняти зважене рішення;
  • Можна оформити та повертати по Інтернету. У Квікмані проста система погашення кредиту, з якої легко справиться навіть невпевнений користувач.

З Qmoney Вам більше не потрібний кредит під розписку. Тепер вам доступний якісний фінансовий продукт від ліцензованої компанії, який видається на чесних і прозорих умовах.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 3 / 5
від 2 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101