1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Довідка

Щоб отримати кредит в Квік Мані необхідно мати громадянство України і проживати на території України та мати особисту банківську карту будь-якого банку України. Для того, щоб отримати кредит, Вам достатньо заповнити заявку на нашому сайті. Кредит видається тільки особам, що досягли 18 років.
Рішення про видачу приймається протягом 10 хвилин після того, як Ви відправите нам заповнену анкету. Зарахування на банківські карти ПриватБанку відбувається миттєво. На картки інших банків, згідно з регламентом їх роботи (орієнтовно до 1 години).
У зв'язку з тим, що наш сервіс повністю онлайн, ми маємо можливість обслуговувати все населення України. (Крім зони АТО)
Сервіс працює цілодобово та без вихідних.
Сума кредиту становить від 100 до 15000 гривень. При першій позиці максимальна сума - 3500 гривень. При повторному зверненні, клієнт може скористатися особистим кабінетом для отримання чергової позики, що ще більше прискорить процес подачі заявки та видачі кредиту до 5хв. Для тих, хто не в перший раз звертається за допомогою, і до цього не порушував строків погашення боргу, максимальний ліміт збільшується до 15000 грн в залежності від суми раніше погашених кредитів. Термін позики становить до 45 днів (без продовження). При першій позиці максимальний термін до 30 днів, для постійних клієнтів термін кредиту може бути збільшено до 45 днів.
Для отримання кредиту заповніть заявку-анкету (через інтернет) на сайті Квік Мані. Введіть Ваші особисті дані, діючий номер мобільного телефона, адресу електронної пошти і номер особистої банківської карти. Після подачі заявки Ви отримаєте рішення з результатом протягом 10 хвилин.
Поставтеся до процесу заповнення анкети серйозно і уважно. Поряд з багатьма полями є знак підказки. Якщо навести на нього вказівник миші, з'явиться підказка що саме необхідно вказати.
Для отримання кредиту Вам необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.
Так, для підтвердження особи вам необхідно вказати номер мобільного телефон, на який прийде SMS повідомлення.
SMS не завжди приходять миттєво. Якщо Ви не отримали SMS, перевірте правильність номеру в особистому кабінеті і натисніть кнопку «повторити SMS».
Ні, ми кредитуємо тільки на особисті банківські картки заявника на кредит.
Головним фактором є кредитна історія заявника на кредит. Чим менше у Вас боргів по кредитам, тим вище ймовірність позитивного рішення про видачу кредиту, так само значення мають правдиві дані зазначені в анкеті.
Ні. Ми не видаємо більше одного кредиту одночасно, але Ви завжди можете отримати наступний кредит після погашення поточної позики.
Відмова від кредиту можлива тыльки до згоди з умовами Договору. Якщо Ви вже погодилися з умовами Договору, документ автоматично набуває чиннності і кредитні кошти будуть перераховані на Вашу банківську карту.
Коли рішення буде прийнято, Ви отримаєте смс повідомлення на вказаний Вами контактний номер телефону. Також статус заявки на отримання кредиту можна побачити в Особистому Кабінеті.
Заявку на повторний кредит, можна оформити, тільки після погашення існуючого кредиту.
Перевірка банківської карти
Верифікація банківської карти необхідна для того, щоб перевірити, чи активована Ваша картка. Для цього автоматичною системою буде заблокована сума 1 грн. (кошти будуть розблоковані через годину).
Для підтвердження що саме Ви володієте банківської картою, щоб виключити можливість використання шахраями Ваших особистих даних.
Це трьохзначний код на зворотному боці вашої картки. Використовується для перевірки справжності картки, при будь-яких операціях в інтернеті. Даний код як правило написаний на звороті картки (останні три цифри з семизначного числа на смузі для підпису).
Ні, поповніть карту на 1 грн. для підтвердження банківської карти і своєї особистості.
Дізнатися заблоковану суму можливо:
1. Отримавши СМС-повідомлення від банку(якщо підключена ця послуга);
2. За допомогою інтернет-банкінгу;
3. Зателефонувавши на номер гарячої лінії банку і запитавши у оператора.
Ваші дані використовуються тільки для оформлення кредиту і передаються по захищеному каналу. Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних та нерозголошення третім особам.
Ми виробляємо виплату коштів протягом 15 хвилин після прийняття рішення по позиці на Вашу банківську карту.
Кредитний договір підписується електронним підписом.
Одноразовий код, отриманий смс повідомленням на номер мобільного телефону.
На номер мобільного телефону вказаний у заявці на кредит.
Сплатити кредит Ви можете у зручний для Вас час, однак не пізніше останнього дня користування кредитом. Ви платите лише за фактичний час користування кредитними грошима. Оберіть зручний спосіб повернення грошей:
1. Банківської картою в особистому кабінеті або через інтернет банкінг ;
2. Банківським переказом через відділення банку;
3. Готівкою в терміналах самообслуговування.
В Особистому Кабінеті нашого сайту вибрати суму оплати і натиснути кнопку «Оплатити кредит». Ви завжди зможете побачити свою суму до оплати.
В Особистому Кабінеті нашого сайту перевірити суму до оплати, далі в терміналі самообслуговування в розділі "Банки та страхування" знайти нашу компанію "КВІК МАНІ" та натиснути кнопку «Оплатити кредит».
Ви можете оплатити кредит в касі будь-якого банку вказавши наші реквізити:
ТОВ «КВІК МАНІ»
Код ЄДРПОУ 40849234
Р / р № 26003052651689в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 320649
У призначенні платежу обов'язково необхідно вказати ПІБ та ідентифікаційний номер (10 цифр).
Так. Часткове погашення кредиту можливе, тільки протягом терміну дії договору.
Провести платіж через свій інтернет-банкінг можна за наступними реквізитами:
ТОВ «КВІК МАНІ»
Код ЄДРПОУ 40849234
Р / р № 26003052651689в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 320649
У призначенні платежу обов'язково необхідно вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер, номер договору.
Так, ви можете погасити кредит достроково і сплатити відсотки за користування кредитом. При достроковому поверненні кредиту нарахування відсотків за договором здійснюється за фактичну кількість календарних днів користування позикою.
Якщо у Вас виникли труднощі зі своєчасною оплатою кредиту в встановлений термін, Ви маєте можливість оформити пролонгацію протягом терміну дії договору. Продовжувати термін можливо необмежену кількість разів за допомогою:
• особистого кабінету;
• оформивши платіж в будь-якому банку;
• через платіжні термінали;
Якщо позика надавалась на акційних умовах - пролонгація строку повернення позики здійснюється на загальних умовах пролонгації строку позики.
Невиплачений або прострочений кредит.
По закінченню 24 годин від дати повернення позики визначеної в договорі, процентна ставка за користування позикою - 3% від суми несвоєчасно повернутої позики за кожний день користування позикою понад строк дії Договору. По закінченню 30 днів від дати повернення позики згідно договору, буде нараховано одноразовий штраф в розмірі 50% от суми позики.
При умисному ухиленні від зобов'язань по кредиту, юристи Компанії почнуть процес стягнення боргу в примусовому порядку через суд. Інформація, про Вас і Вашій заборгованості буде передана, в тому числі, в усі Кредитні Бюро України, що в подальшому негативно вплине на Ваші майбутні спроби оформити кредит у всіх банках і фінансових установах країни.
Це Ваша персональна сторінка на сервісі Квік Мані. В особистому кабінеті ви зможете бачити всю інформацію стосовно Вашого поточного кредиту, ваш кредитний рівень і робити заявки на повторні кредити.
Натиснути кнопку "Забули пароль" на сторінці входу в Особистий кабінет.
Ви можете зв'язатися з нашою службою клієнтської підтримки по електронній пошті: info@qmoney.com.ua або зателефонувавши за телефоном 063 564 0101; 095 564 0101; 097 564 0101.
Для зміни номера телефону або виду зайнятості використовуйте відповідні функції особистого кабінету. Для зміни інших даних зв'яжіться з нашою службою клієнтської підтримки по електронній пошті: info@qmoney.com.ua або зателефонувавши за телефоном 063 564 0101; 095 564 0101; 097 564 0101. Обов'язково вкажіть ПІБ та дані, які хочете змінити.
Перед тим як винести рішення враховуються багато факторів. Ви можете подати заявку на позику знову щонайменше через 30 днів з моменту відмови.
• Наша компанія надає позики тільки громадянам України
• Ви не підходите за віковими категоріями (від 18 до 65 років)
• У Вас немає особистої банківської карти
• Відсутність стабільного доходу
• Наявність простроченого боргу за кредитом
• При реєстрації Ви вказали неправдиві або невірні дані
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101