1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Експрес кредит на картку

Мікрофінансові організації протягом декількох останніх років демонструють неймовірне зростання по цілому ряді показників. Все частіше вони займають лідируючі позиції в окремих напрямках діяльності. Навіть банки, котрі вважаються еталонними структурами на фінансовому ринку програють по багатьох показниках. Наприклад, якщо потрібно оформити експрес кредит на карту, то краще звернутися саме в МФО. В Україні функціонує декілька десятків таких організацій, котрі зарекомендували себе виключно з позитивної сторони. Ресурс надання позик «QUICKMONEY» - чудовий помічник для тих, хто зацікавлений в отриманні позики. Тут зібрані виключно найбільш достойні пропозиції.

Експрес онлайн кредит від МФО

Мікрофінансові організації набагато лояльніше відносяться до клієнтів, аніж банки. Абсолютно не обов’язково надавати довідку про доходи. Отримати позику можуть особи, котрі офіційно не працюють. Також досить великий процент позитивних рішень для інвалідів, студентів, пенсіонерів.
Як правило, потрібен мінімальний пакет документів. Інколи достатньо лише одного документу, що засвідчує особу. Ще один приємний момент – можливість отримати гроші без паспорта. Не обов’язково надавати оригінал. В якості альтернативи достатньо використати фото документа. Але, потрібно першочергово дізнатись наскільки реально отримати гроші в борг на таких умовах.

Для отримання експрес грошей створюється особистий кабінет. Акант формується максимально швидко і просто. В особистому кабінеті власник зможе здійснювати повноцінний контроль над своїми операціями, зв’язуватись з працівниками МФО, оформляти нові позики, погасити заборгованість та не тільки. Також перевагою отримання кредиту в мікрофінансових організаціях є відсутність графіків. Сайти функціонують в режимі 24/7. Відміну від банків тут не доведеться чекати коли відкриється відділення, коли нарешті підійде ваша черга. Навіть вночі чи у вихідний або ж святковий день реально отримати кошти.

Кому надається швидка позика?

Як правило, розраховувати на позитивний результат по заявці можуть громадяни України. Іноземцям та особам без громадянства отримати кошти набагато важче. Хоча, є МФО, котрі готові співпрацювати і з такими клієнтами.

Безумовно, в кожній організації самостійно встановлюють умови надання грошей в борг, але є певні загальні правила, котрих дотримуються практично всі організації:

  • вік від 21 року, хоча досить часто можна отримати гроші в борг і при досягненні повноліття;
  • наявність стабільного доходу – не обов’язкова, але бажана умова;
  • надання ідентифікаційного індивідуального номеру;
  • наявність актуального телефону, на котрий прийде код з підтвердженням.

Взяти кредит можуть різні категорії населення. Наприклад, в МФО прекрасно розуміють, що на сьогоднішній день багато громадян працює неофіційно. Відповідно, навіть ті. Хто вважається безробітними також зможуть оформити позику. Досить часто потрібно надати контакти друзів або родичів, котрі виступають в якості своєрідних поручителів. Але, від них вимагається лише контактна інформація. Тобто, навіть якщо клієнт не буде виконувати свої умови по договору, то ці особи ніякої відповідальності не несуть.

Варто відмітити активне кредитування осіб, котрі в минулому мали неприємний досвід співпраці з фінансовими організаціями. Наявність раніше затримок з виплатами, штрафних санкцій не стане причиною відмови. Політика мікрофінансових організацій в даному контексті зводиться до того, що у будь-кого можуть виникнути тимчасові проблеми. Але, це зовсім не свідчить про те, що в подальшому громадянин не зможе відповідально виконувати взяті на себе зобов’язання.

Кредит під 0%: умови

Мікрофінансових організацій чимало в Україні і всі вони встановлюють власні правило. Потрібно виділити найбільш вагомі критерії при виборі МФО.

Отже, середньостатистичні умови кредитування виглядають наступним чином:

  1. Мінімальні та максимальні ліміти. Інколи можливо отримати уже першого разу суму в розмірі близько 10-15 тисяч гривень, але більшість МФО готові надати позику в 1500-2000 грн. Є організації, що встановили мінімальний ліміт в розмірі 300-500 грн.
  2. Проценті ставки. Ці показники в рази більші, ніж у банків, що пояснюється простотою видачі займів. В середньо потрібно розраховувати на процентну ставку в розмірі 1-3% в день. Відповідно, бажано розрахуватися з боргами якомога швидше.
  3. Терміни. Знову ж таки є суттєві відмінності між банками. МФО готові надавати позики на короткий термін, що в середньому становить 20-30 днів. Мінімально вдасться оформити таку позику на 5 діб.
  4. Швидкість оформлення. Тут варто віддати незаперечну перевагу мікрофінансовим організаціям. Створивши особистий кабінет, заповнивши заявку і відповідаючи мінімальним вимогам, вдасться отримати кошти на карту або готівкою протягом буквально 15-30 хвилин. Якщо ж особа раніше зверталась в конкретну МФО, то заявки взагалі розглядаються в максимально оперативному режимі і рішення буде доступно через 2-3 хвилини.

І найголовніше, цілком реально отримати кредит під 0 процентів. З такою метою варто шукати новостворені МФО. Вони зацікавлені в тім, аби набрати клієнтську базу, а тому готові демпінгувати в своєрідний спосіб. Тобто, певний час нічого не заробляють, але завойовують довіру і симпатію зі сторони потенційного постійного клієнта. «КВІКМАНІ» стане вашим надійним партнером у отриманні швидких грошей в режимі онлайн в будь-який час доби!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101