1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Допомога в отриманні кредиту

Щодня сотні жителів Києва, Одеси, Харкова, Херсона, Дніпра по всій Україні звертаються у фінансові установи позичити на короткий час невелику суму. Не завжди виходить це зробити або оформити самостійно, і тоді людині може знадобитися допомога в одержанні кредиту. Квікмані може стати кращим партнером у такій ситуації навіть безробітним.

Кому може знадобиться сприянню при одержаннях позики? 

Сьогодні є безліч способів одержати гроші на карту в Україні. Сюди входять позики від фіз.осіб, застави в ломбарді, банківські кредити готівкою. Але при зверненні до банку, приміром, є високий ризик одержання відмови. Найчастіше в сприянні в взятті позички потребують, особи, що не мають достатнього рівня споживчих знань. Це значно ускладнює користування фінансовими продуктами, особливо із застосуванням комп'ютерів і Інтернету. Тоді більше потрібна технічна консультація в супроводі. 

Але найбільше потрібна реальна допомоги в одержанні кредиту з поганою кредитною історією. Мова йде про потенційного позичальника з відкритими простроченнями, який значиться в боржниках в одного із кредиторів. Інвестор, що не одержав своє, повідомляє про порушника в БКІ, даними з якого користуються всі банки країни. При подальших спробах взяти позику у будь-якій установі, кредитний експерт буде бачити проблемного позичальника.

При цьому неможливо обійтися власними силами й потрібно додаткову участь фахівців. Але є й альтернативні способи кредитування навіть при дуже поганій кредитній історії.

Як можна взяти позичку з поганою репутацією? 

У мережі є чимало оголошень, що пропонують допомогу в кредиті навіть у дуже запущених випадках. Умови такого сприяння можуть помітно відрізнятися залежно від виконавця: 

  • Приватні позичальники, які готові позичити під більші відсотки під розписку без довідки про доходи. Іноді може йти мова про деяку передоплату. Варто насторожитися, це можуть бути шахраї;
  • Невеликі небанківські організації, які допоможуть, але за відсоток. Тобто крім основного тіла боргів, відсотків за договором, ви будете виплачувати ще й частину помічникам у якості винагороди;
  • МФО. Ви можете одержати позику без предоплат навіть при не найкращій репутації. Нерідко цим користуються боржники, щоб терміново погасити свою заборгованість і реабілітуватися в БКІ.

Відмінну допомогу в одержанні кредитів готові надати в компанії Qmoney.

Як одержати кредит у Квікмані? 

Вам необхідно виконати мінімум дій. При цьому через півгодини на вашу карту буде переведена необхідна сума без застави й поручителів. 

  • Для початку потрібно підготуватися. У вас під рукою повинен бути паспорт, ІПН, банківська карта та телефон. На карті повинні бути невелика сума. Це потрібно для перевірки й підтверджень її даних;
  • Перейти на сайт компанії Qmoney;
  • Вибрати потрібну суму. Спочатку можна зайняти не більш 3000 грн. При подальшому вдалому співробітництві сума може бути збільшена до 10 000 на строк до 65 днів;
  • Заповнити анкету й пройти процедуру підтверджень і підписання договору;
  • Дочекатися перекладу коштів на рахунок і можна розпоряджатися ними за своїм розсудом.

При цьому поріг схвалення високий навіть для осіб, що мають погану КІ. Це діюча допомога в оформленні кредиту без відмови для тих, кому відмовили в банках, а узяти під заставу в ломбарді або під розписку в приватному порядку не представляється прийнятним або можливим.

Чому можуть відмовити у видачі коштів? 

Найчастіше це результат помилки, допущеної при заповненні анкети. При автоматичній перевірці даних система виявляє розбіжності і сприймає їх як спробу надати неправдиві відомісті.  

Саме тому так важливо приділяти максимум уваги кожному символу, що вводиться при подачі онлайн заявки. Навіть якщо в документах допущена помилка в імені або по батькові, так і слід указувати в онлайн заявці.


Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 3 / 5
від 2 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101