1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Дешеві позики

Нестача фінансів — справа житейська і ... виправна! Люди наважуються брати кредити онлайн в Україні в разі гострої потреби і від самого початку морально готові до сплати великих відсотків. Але водночас послуги МФО складають гідну конкуренцію банківському кредитуванню завдяки легкості, швидкості та зручності укладання угоди.

За мікрокредитами найчастіше звертаються клієнти, які не мають офіційного підтвердження доходу. Від ризику неповернення виданих коштів кредитні організації страхуються саме високими процентними ставками — від 2% на день та вище. Однак дешевші позики від компанії «QuickMoney» руйнують звичні стереотипи.

Перша мікропозика під 0,01%! Дешевше тільки задарма

Як відомо, найвигідніший мікрокредит — це, звісно ж, безкоштовний! Але чи буває таке? Якщо Ви вперше стали клієнтом «QuickMoney», то можете скористатися пропозицією «перший кредит під 0,01%»! Позичальникам доступна сума від 500 грн. Оформляючи в борг мінімальну суму, у визначений термін вам потрібно буде повернути майже стільки ж, скільки й зичили. МФО з розумінням ставиться до фінансових ускладнень клієнтів, тому й пропонує такі вигідні умови.

Для залучення нових позичальників компанія зробила перший досвід співпраці безкоштовним! Це дає можливість переконатися в надійності та чесності кредитора. Головне — дотримуватися умов договору.

Низька відсоткова ставка

Набридло шукати дешеві кредити в Мережі? Просто зверніться до «КвікМані»! Фіксована процентна ставка становить 1,75% щодня, що нижче, ніж у багатьох конкурентів. А для тих, хто обрав МФО як постійного фінансового партнера, пропозиції будуть ще більш вигідними. Максимальний поріг суми, доступної для отримання — 10 000 грн.

Для звернення потрібен тільки паспорт, банківська карта і вихід в інтернет! Стати позичальником може кожен повнолітній житель України, який проживає в будь-якому місті країни (не лише в Києві). Не вимагається підтвердження доходу та інші формальності.

Терміново потрібні гроші? Звертайся і отримай їх всього за півгодини!

Переваги короткострокового кредитування

Чим менша позика — тим менший борг. Ще приємніше взяти дешевий кредит, тобто на економічно прийнятних умовах. Дистанційна процедура оформлення «від» і «до» забере лише півгодини. Після розгляду заявки в автоматичному режимі кошти переводяться на банківську карту. Просто й швидко!

Навіть найдешевший кредит готівкою, взятий у будь-якому українському банку під невеликий відсоток, обернеться для вас додатковими витратами, куди входить оплата страховки та інших комісій. До того ж сама процедура вимагає набагато більше часу, що категорично не підходить, коли гроші потрібні терміново.

Ніякого збору паперів та довгого очікування. Користуйтеся позиками дешево, співпрацюючи з QuickMoney, і самостійно визначайте для себе терміни кредитування в рамках 65 днів!

Як отримати?

Щоб стати позичальником компанії, потрібно виконати простий алгоритм дій:

  1. Зареєструйтеся на офіційному сайті компанії.
  2. Заповніть анкету актуальними персональними даними.
  3. Оберіть суму й термін, на який потрібно взяти позику.
  4. Надішліть заявку і дочекайтеся зворотного дзвінка менеджера для підтвердження.
  5. Отримайте зарахування на картку.

Як повернути борг? Повернути кредит не складе великих труднощів, оскільки ми максимально спростили цю процедуру. *Погасити заборгованість можна не виходячи з дому через особистий кабінет на сайті нашої компанії. Цей метод займе мінімум часу, але для цього у вас на картці повинна бути необхідна сума; *Через банкомат; *Борг можна віддати готівкою через касу будь-якого банку.

Ситуацій, коли немає грошей, в нашому житті безліч, але не варто впадати у відчай, адже QMoney щодня рятує тисячі наших співгромадян.

Шукаєте найдешевший кредит? «КвікМані» допоможе вийти з фінансової кризи за 30 хвилин. Цілодобовий графік роботи, помірна процентна ставка, швидке рішення та моментальний переказ на карту — позбувайтеся своїх проблем легко й недорого!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101