1-й кредит
1000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
7000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Де взяти кредит за 5 хвилин на картку цілодобово?

Майже неможливо уявити, де звичайному громадянину України можна оформити кредит за 5 хвилин без довідки про доходи та поручителів. Дійсно, середній час для подібних операцій складає від декількох годин до декількох днів. У зв'язку з цим виникає логічне запитання: «Хто ці герої, які дадуть позику за такий короткий термін?». Мова піде про мікрофінансові організації, робота яких налаштована на оформлення швидких кредитів. Звісно, позичальники перевіряються за допомогою спеціальних алгоритмів, яким потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Вистачає буквально 5 хвилин, щоб отримати повну інформацію про клієнта та прийняти рішення.

Де взяти кредит за 5 хвилин в Україні?

Щоб взяти швидкі гроші, потрібно знайти мікрофінансову організацію, умови якої будуть повністю влаштовувати позичальника. Під умовами мається на увазі термін, сума та наявність послуги пролонгації. Щоб без проблем отримати онлайн кредит за 5 хвилин, скористайтесь унікальним алгоритмом підбору на головній сторінці «QUICKMONEY». Наше завдання забезпечити вас актуальною інформацією по мікрокредитам та знайти вигідні умови. Як тільки ви заповните анкету, система автоматично знайде для вас оптимальний за персональними критеріями варіант.

Для яких цілей може знадобитись мікропозика?

Усі люди такі різні, але їх об’єднують одні й ті самі проблеми, які базуються на фінансовому стані. Маючи під рукою мобільний телефон з Інтернетом, ви можете взяти кредит за 5 хвилин для будь-яких цілей:

 • відпочинок за кордоном;
 • погашення кредиту у банку;
 • придбання побутових речей;
 • ремонт мобільного телефону;
 • лікування у стаціонарі;
 • повернення боргу знайомому.

Якщо ви хочете кредит миттєво та у будь-якому місці, тоді ви звернулися до потрібної вам компанії. Сервіс «КЬЮМАНІ» зробить усе, щоб позика була отримана у рекордний термін та з гарантією безпеки.

Які вимоги до позичальників:

 • повнолітні громадяни України;
 • наявність паспорту та ідентифікаційного коду;
 • мобільний телефон з швидким Інтернетом;
 • банківська картка з плюсовим балансом;
 • діюча електронна пошта для підтвердження акаунту на сайті МФО.

Якщо у вас не має банківської картки, ви також можете оформити її дистанційно, наприклад, у мобільному додатку. Не потрібно мати сам пластик на руках, бо достатньо тільки знати основну інформацію (номер, термін дії, cvv-код).

Переваги швидкого кредиту за 5 хвилин

Здавалося, що можна додати, якщо сама по собі послуга вже є великою перевагою? Насправді, ви отримуєте більше, ніж вам здається:

 1. Позика миттєво на картку без довідок про доходи та перевірки кредитної історії по базі БКІ. Насправді, це найважливіша перевага, оскільки саме із-за поганої КІ та відсутності вказаної довідки фінансові організації відмовляють клієнтам.
 2. Миттєве прийняття рішення та оформлення позики від 5 хвилин.
 3. Не потрібні ніякі додаткові документи, крім паспорту та коду платника податків.
 4. Цілодобове розглядання заявок без перерви та вихідних.
 5. Схвалення у 99% випадків звернень. Якщо взяти до уваги банк, то там цей відсоток не доходить навіть до 50%.
 6. Можна продовжити термін дії договору без штрафних санкцій.
 7. Позика за 5 хвилин у кожному МФО може відрізнятися тими чи іншими умовами, які потрібно уточнювати на етапі оформлення кредиту.

Мені відказали у кредиті

Випадки відказу у наданні мікропозики не часті, але вони є. Щоб вам відказали перевести гроші на картку за 5 хвилин, ви повинні підходити хоча б під один пункт:

 • у анкеті вказана неправдива інформація;
 • була спроба взяти позику на іншу людину;
 • жахлива кредитна історія;
 • проблеми з паспортом (закінчення терміну дії, липовий документ);
 • багато незакритих кредитів у інших МФО.

Щоб виправити ситуацію та отримати швидкі гроші на картку, спробуйте вирішити усі негаразди та повторити відправку анкети. Також не зайвим буде зменшити суму, особливо якщо ви маєте певні проблеми з кредитною історією.

Як оформити позику за 5 хвилин?

Якщо ви вже познайомились з нашим сайтом, тоді вам не буде важко знайти спеціальне вікно з кредитним калькулятором, який допоможе підібрати МФО під ваші потреби.

Як тільки ви зробили вибір мікрофінансової організації, виконайте всі послідуючі операції:

 1. Перейдіть на сайт кредитора та почніть роботу з простої реєстрації. Від вас потребується тільки ПІБ, номер телефону, електронна пошта та пароль, який ви будете використовувати для входу у власний кабінет.
 2. Введіть точну суму та термін, необхідний вам для погашення кредиту. Важливо прорахувати потенційні ризики та дізнатися про можливість безкоштовної пролонгації.
 3. Вкажіть номер банківської картки, на яку ви готові отримати гроші. Щоб рахунок був активним, потрібно підтвердити картку шляхом транзакції (стандартна процедура на усіх сайтах, де проводяться платежі онлайн).
 4. Дочекайтесь рішення від МФО та отримайте електронний договір, де прописані усі умови.
 5. На кінцевому етапі кошти надійдуть на вашу картку протягом декількох хвилин.

При першому звернені потрібно трохи більше часу на реєстрацію акаунту та інші організаційні моменти. Усі послідуючі позики будуть підтверджуватися за 5 хвилин.

Особливості мікропозики онлайн

Якщо ви звертаєтесь до мікрофінансових організацій, вам потрібно мати на увазі, що це не банківський кредит, і тут діють трохи інші правила. Онлайн позика за 5 хвилин має наступні особливості:

 • відсоткова ставка фіксована з самого початку;
 • кожен день сума боргу збільшується рівно на встановлений процент;
 • термін кредитування невеликий – у середньому 30 днів;
 • значні штрафи навіть за прострочення на один день.

Не потрібно брати стільки, скільки ви точно не повернете по закінченні дії кредитного договору. Швидка позика за 5 хвилин створена для екстрених випадків, коли потреба у декількох тисячах гривень висока.

Як розрахувати кредит без калькулятора на сайті?

Припустимо, що вам потрібно 6 000 гривень на термін 5 днів до зарплати. Після аналізу МФО встановила для вас відсоткову ставку у 0,8%, завдяки хорошій кредитній історії та відсутності нарікань зі сторони банків. 0,8% від 6000 складає 48 грн. Таким чином, за 5 днів користування швидким кредитом ви переплатите 240 грн. Якщо ви зможете погасити позику за 3 дні, тоді переплата складатиме всього 144 гривні.

Поради новим клієнтам

Якщо ви хочете, щоб позика на картку онлайн за 5 хвилин була схвалена без проблем, виконуйте усі вищеперераховані поради та не забувайте про своєчасне погашення боргу. Від того, наскільки швидко ви повернете гроші буде залежати подальше рішення кредитора у питанні видачі кредиту. Підвищуючи кредитний рейтинг, ви маєте можливість брати кошти у МФО на більш вигідних умовах з меншою відсотковою ставкою. Не хвилюйтесь, якщо вам щось не зрозуміло. Просто подзвоніть або напишіть у чат на сайті «QUICKMONEY» і вам дадуть відповідь у найближчий час.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101