1-й кредит
1000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
7000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Як отримати кредит в QUICKMONEY
1
Виберіть суму
2
Заповніть анкету
3
Вкажіть банківську карту
4
Отримайте гроші
Наші переваги
Швидко
Гроші на банківську карту надійдуть моментально
Цілодобово
Моментальні перекази в режимі 24/7
Прозоро
Низька процентна ставка по кредиту
Немає прихованої комісії і прихованих платежів
За кілька кліків
Повторний кредит за хвилину
Безпечно
Всі фінансові операції і Ваші персональні дані надійно захищені
З будь-якого пристрою
Комп'ютера, планшета або телефону
Як погасити кредит в QUICKMONEY
В особистому кабінеті з
допомогою банківської
карти
В терміналах
самообслуговування
наших партнерів
У будь-якому відділенні
банку шляхом грошового
переказу на наші реквізити
Відгуки наших клієнтів
Ще міста
Поширені запитання
Щоб отримати кредит в Квік Мані необхідно мати громадянство України і проживати на території України та мати особисту банківську карту будь-якого банку України. Для того, щоб отримати кредит, Вам достатньо заповнити заявку на нашому сайті. Кредит видається тільки особам, що досягли 18 років.
У зв'язку з тим, що наш сервіс повністю онлайн, ми маємо можливість обслуговувати все населення України. (Крім зони АТО)
Поставтеся до процесу заповнення анкети серйозно і уважно. Поряд з багатьма полями є знак підказки. Якщо навести на нього вказівник миші, з'явиться підказка що саме необхідно вказати.

Позика онлайн на будь-яку банківську карту

Сьогодні в Україні активно розвивається напрямок онлайн-мікрокредитування, адже за допомогою цієї послуги можна отримати позику набагато швидше, ніж в банківських установах. Сервіс Quickmoney дає можливість отримати гроші онлайн на карту, не виходячи з дому.

Практично у всіх українських банках передбачена довга і копітка процедура оформлення кредиту, в ході якої проводиться аналіз наданих документів, кредитної історії та інших факторів. І це категорично не підходить для ситуацій, коли потрібна негайна фінансова допомога - на лікування, ремонт, на випадок затримки зарплати і т.д. Quickmoney вирішує подібні питання швидко і ефективно, без залучення поручителів, застави та інших процедур, що віднімають ваш час.

Як отримати кредит?

Для того, щоб отримати кредит готівкою в Quickmoney достатньо мати громадянство України, бути повнолітнім, а також володіти картою будь-якого українського банку. Ця інформація дозволить нам проаналізувати благонадійність позичальника і прийняти рішення щодо видачі кредиту. Вказавши необхідну суму і заповнивши невелику анкету на нашому сайті, в разі схвалення, ви отримаєте гроші в кредит на карту вже через кілька хвилин. Так як ми працюємо онлайн, не важливо в якому місті ви живете. Ставши клієнтом Quickmoney, ви отримуєте зручний особистий кабінет, де можете вести контроль своїх фінансів і відслідковувати суму, що залишилася до повного погашення кредиту.

Сума та строки

Ситуації, в яких терміново потрібен готівковий кредит, можуть бути самими різними. Іноді зарплату затримують на пару днів і необхідно купити основні продукти, іноді - пропонують привабливу ціну на той чи інший товар, і придбати його бажано прямо зараз. У кожному з випадків сума грошей буде різною, тому Quickmoney завжди йде назустріч і пропонує вигідні варіанти вирішення! У нас ви можете оформити позику на карту на суму від 50 до 10000 гривень на мінімум 65 днів. Максимальний термін залежить від виконання всіх зобов'язань, згідно з договором. При необхідності, можна продовжити термін кредиту, сплативши користування позикою.

Способи повернення

Повернути позику в Quickmoney так само просто, як і оформити її! Ми пропонуємо кілька способів для вашого комфорту. В першу чергу, ви можете скористатися особистим кабінетом і погасити кредит банківською картою. Також, це можна зробити через термінали самообслуговування наших партнерів або у відділенні будь-якого банку, перевівши гроші на наші реквізити. Вибір способу повернення залежить тільки від ваших особистих вподобань і комфорту.

Вчасно погашаючи позики в потрібному обсязі, ви покращуєте свою кредитну історію, що дозволить отримувати кредити і надалі, в тому числі і в офіційних банківських установах.

Переваги

Якщо ви вирішили скористатися послугою позики онлайн на карту, зручніше і вигідніше за все - звернутися до Quickmoney. Наш сервіс створений для того, щоб ви могли максимально швидко і комфортно взяти гроші в борг!

В першу чергу, співпрацюючи з нами, ви не зіткнетеся з бюрократичними процедурами. Багато людей соромляться звертатися до банків та інших фінансових організацій, так як не хочуть витрачати час на збір довідок і доводити свою здатність повернути кредит. Quickmoney дозволяє заощадити масу часу і отримати позику на карту за лічені хвилини.

Крім швидкості, ми гарантуємо прозорість. Оформляючи заявку на гроші онлайн, ви одразу бачите підсумкову суму, без прихованих платежів і комісій. Це дозволить вам відчувати себе захищеним. У нас діє низька процентна ставка, в порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями, тому ви не зіткнетеся з величезною переплатою і нерозумінням звідки взялася ця сума.

Сервіс Quickmoney використовує сучасні стандарти захисту вашої інформації і технології шифрування, що гарантує конфіденційність ваших даних.

Маючи можливість в будь-який момент отримати потрібну суму грошей під невеликі відсотки, ви завжди можете відчувати фінансову впевненість. У будь-якій критичній ситуації Quickmoney завжди поруч!

Зразок розрахунку річної відсоткової ставки:

При сумі кредиту рівній 1000 грн плата за користування засобами складе 17,50 грн в день, що відповідає процентній ставці, рівній 1,75% в день. Максимальна річна відсоткова ставка - 638,75%.

Мінімальний термін погашення боргу - 65 днів, а максимальний - до виконання Сторонами всіх зобов'язань за договором.

Фінансова відповідальність Позичальника в разі невиконання зобов'язань за договором позики:
  • Може бути розпочато процес примусового стягнення боргу в судовому порядку або можлива передача права вимоги боргу третім особам;
  • Обов'язкове нарахування підвищеної % ставки в розмірі 2,75% в день через день після закінчення терміну дії договору до моменту погашення позики та плати за його користування.
Умови продовження договору позики:

Позичальник має право продовжити термін позики, сплативши вказану вище плату за користування позикою.

Рейтинг 2.35 / 5
від 234 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101
Банковские реквизиты
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
04053 м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15